MOON
Power Charger 75-300 DC

Moderní nabíjecí stanice: individuální a všestranná.

Mimořádnou vlastností rychlonabíjecích stanic MOON Power Charger je škálovatelnost (rozšiřitelnost) celkového výkonu. Motorem, který tuto výkonnou nabíjecí stanici pohání, je sada paketů s výkonem 75 kW, jež se mnohokrát osvědčily při zajišťování energie pro letadla na zemi. Nabíjecí systémy se stejnosměrným proudem od společnosti MOON jsou k dispozici ve dvou velikostech skříně s výkonem od 150 do 300 kW.

MOON Power Charger 75-300 DC využívá technologii Alpitronic Hypercharger.

 

659 990,- bez DPH 

Preis auf Anfrage
Preis auf Anfrage

Vlastnosti

Nabíjecí výkon
až 300 kW

Datová integrace
přes OCPP

Proudová hustota
až 500 A

Ovládání
15‘‘ dotykový displej

Technické vlastnosti

Výkon až 300 kW

Výkon je k dispozici téměř v celém rozsahu napětí od 150 do 1000 V. Lze nakonfigurovat všechny běžné nabíjecí standardy.

Koncepce Power Stack

Zásobníky energie (power stack) lze snadno kombinovat a zvyšovat tak celkový výkon. Vaše investice se tak vyplatí i v budoucnosti. Díky snadné údržbě je nabíječka MOON Power Charger ještě atraktivnější. Servisní přístup je zajištěn jednoduchým otevřením zadní stěny.

Normovaný nabíjecí protokol

Zahrnuje požadavky a základní body standardizované Mezinárodní elektrotechnickou komisí (International Electrotechnical Commission) IEC 15693 pro rychlonabíjecí stanice s připojením prostřednictvím připojovacího kabelu.

Kompaktní konstrukce

Modulární konstrukce systému nám umožňuje reagovat na Vaše požadavky a rychle dodávat řešení na míru bez kompromisů v oblasti výkonu nebo kvality.

NEZÁVISLÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ TOKU ENERGIE Získejte větší nezávislost na elektrické síti a přejděte na kompletní řešení MOON. Flexibilní a s možností individualizace.

Další produkty MOON Získávání energie a její ukládání

MOON fotovoltaické systémy

Získávejte energii tam, kde podnikáte: Fotovoltaické systémy produkují solární energii šetrnou k životnímu prostředí. Pro získání dalších informací nás prosím kontaktujte.

MOON úložiště energie pro komerční účely

Vytvořené na míru pro komerční využití. Velké, přesto však flexibilní - toto moto nabývá na významu i pro systémy skladování energie.