MOON
Kompletní sada POWER2Go 2. Generace

Ideální pro doma i pro cestování

S kompletní sadou POWER2Go se wallbox přesunul ze stěny domu do nabíjecího kabelu. Snadná obsluha s vysokým výkonem již přesvědčila tisíce zákazníků v celé Evropě. Nabíječka POWER2Go s volitelnými inteligentními funkcemi zaujme i svou vysokou kvalitou. POWER2Go díky své flexibilitě zajistí, že pro Váš elektromobil bude dostupný každý zdroj energie, a to až do výkonu 22 kW. Pro Vaši neomezenou flexibilitu - nabíjení kdekoliv, rychle a bezpečně.

34 150,-* vč. 21 % DPH

* Doporučená maloobchodní cena Porsche Česká republika s.r.o.

Kód produktu: MOON12502052

Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme

Vlastnosti

Nabíjecí výkon
až 22 kW

Ovládání
prostřednictvím aplikace

Kvalitní výrobek
Made in Austria

Bezpečnost
integrovaná ochrana proti poruchovému proudu

Rychlé a bezpečné nabíjení kdekoli

Pro celou řadu značek elektromobilů

Nabíječka MOON2Go je k dispozici s konektorem Typ 1 nebo Typ 2, který je zabudován ve vozidle a kterým je vybavena většina elektromobilů. Nabíjecí proud se díky automatickému rozpoznání adaptéru automaticky omezí na maximální povolenou úroveň adaptéru MOON2Go.

10x rychlejší nabíjení

Zatímco většina nabíjecích kabelů dodávaných společně s elektromobilem umožňuje nabíjecí proud až 10 ampér na jednu fázi (2,3 kW), u nabíječky MOON2Go může nabíjecí proud dosahovat hodnoty až 32 ampér ve třech fázích. Výsledný výkon je tak 22 kW, což znamená desetinásobně vyšší nabíjecí výkon.

Kvalitní výrobek "Made in Austria"

Nabíječka MOON2Go byla vyvinuta ve spolkové zemi Štýrsko v Rakousku, kde je také vyráběna. Naší nejvyšší prioritou je ta nejvyšší kvalita, která je pro Vás zárukou dlouhodobé radosti při nabíjení Vašeho elektromobilu.

 

Technické vlastnosti

Automatické rozpoznání adaptéru

Při použití adaptéru kompletní sady, mobilní nabíjecí jednotka automaticky detekuje její použití a omezí nabíjecí proud na maximální povolenou hodnotu. Výsledkem je ještě větší pohodlí a bezpečnost. Je vyloučeno neúmyslné nastavení příliš vysokého nabíjecího proudu.

Možnost nastavení nabíjecího proudu

Nabíječka MOON2Go umožňuje flexibilní nastavení nabíjecího proudu prostřednictvím stisknutí tlačítka. Při ovládání přes aplikaci pro chytré mobilní telefony je možné dokonce i jeho plynulé nastavení. U každé standardní zásuvky tak může být využit její maximální výkon nebo ho je možné omezit na požadovanou hodnotu.

Integrované měření proudu & jednotka pro měření energie

Nabíječka MOON2Go permanentně měří proud a napětí ve všech třech fázích a také množství energie předané do baterie. Pro co největší možný přehled a transparentnost slouží aplikace pro chytré mobilní telefony, která zobrazuje aktuální stav nabití a zaznamenává a vyhodnocuje naměřené hodnoty.

Ochrana proti odcizení a neoprávněné manipulaci

Nabíječka MOON2Go je díky automatickému uzamčení nabíjecí zásuvky chráněna proti odcizení během nabíjení a po jeho skončení. Nabíječka navíc nabízí komplexní ochranu proti neoprávněnému nastavení nabíjecího proudu.

Připojení přes protokol bluetooth

MOON2Go může přes protokol bluetooth LE (Low Energy) komunikovat s jakýmkoliv chytrým mobilním telefonem. Aplikace zahrnuje funkce, jako je dálkové ovládání, monitorování fází, vyhodnocení nákladů, vyhodnocení energie a uzamčení ovládací jednotky zařízení.

Nabíjení s využitím 3 fází

Pro přiměřenou dobu nabíjení při využití střídavého proudu je nezbytné využít všechny tři fáze třífázové sítě s napětím 400 V. Kompletní sada MOON2Go splňuje tuto podmínku využití tří fází a může tak trojnásobně urychlit dobu nabíjení ve srovnání s jednofázovými nabíjecími jednotkami.