MOON Energie pro revoluci v mobilitě.

Naším misí je proměnit elektromobilitu na každodenní realitu. Elektromobilita je již dlouho označována jako "Mobilita zítřka" - tento zítřek nastal však již dnes. Výroba, skladování a ekonomické využití obnovitelných zdrojů energie jsou ústředními otázkami budoucnosti. Značka MOON nabízí soukromým i firemním zákazníkům individuální řešení pro jejich přechod na elektromobilitu. Počínaje wallboxem včetně domácího úložištěfotovoltaického systému až po rychlonabíjecí stanici - volitelně s integrovaným úložným systémem nebo bez něj - pokrýváme celé spektrum zajišťující potřeby elektromobility. Komplexní přístup zajišťuje optimální dodávky energie a zajišťuje udržitelnost a efektivitu. MOON je poskytovatel systémových řešení, díky nimž se elektromobilita stává samozřejmou realitou každého dne.

 

MOON Power řízení toku energie

Naše dokonale sladěné systémy, které lze přizpůsobit na míru individuálním potřebám, fungují velmi efektivně a flexibilně - přesně podle Vašich představ. Díky energii uložené v MOON domácím úložišti budete méně závislí na elektřině z elektrické sítě a výrazně se tím zvyší ekologické i ekonomické ukazatele Vaší dodávky elektřiny.

S MOON fotovoltaickým systémem můžete denně vyrábět solární energii šetrnou k životnímu prostředí a šetřit Vaše náklady na elektřinu. V kombinaci s domácím úložištěm máte navíc jistotu, že i v případě výpadku proudu budete mít k dispozici energii pro Vaši domácnost - od osvětlení a elektrických spotřebičů v kuchyni nebo v kanceláři až po internet a topení.

Díky komplexnímu řešení MOON můžete také pohodlně, rychle a ekonomicky nabíjet Váš elektromobil.

Jedno zařízení. Mnoho výhod.

Náš systém řízení spořeby energie se přizpůsobí Vašim potřebám.

Systém lze přesně naplánovat, jak s ohledem na rozměry, tak i s ohledem na výkon - pro Váš domov nebo pro Vaší společnost - a nabízí rozhodující výhody pro Váš energetický management - v současné době i v budoucnosti. Systémy zaujmou svým elegantním designem, kompaktními rozměry a snadnou obsluhou. Nabízíme kompletní sortiment pro zajištění potřeb elektromobility:

  • Inteligentní techniku nabíjení
  • Nejmodernější technologii baterií
  • Inteligentní systém řízení zatížení a účtovací systém
  • Fotovoltaický systém

MOON je Vaše kompletní řešení z jednoho zdroje

 

  • Poradenství
  • Kontrola na místě před instalací
  • Příprava infrastruktury instalace
  • Instalace včetně uvedení do provozu
  • Podpora a servis
  • Pomoc při podání žádosti o finanční dotaci

 

 

Máte další otázky?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Vyplňte prosím náš kontaktní formulář. Můžete také poslat e-mail na adresu moon(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz