MOON INCH PRO

 

Řada MOON ICH PRO jsou univerzální wallboxy vodné pro firemní klientelu nebo náročnější privátní zákazníky. Stanice disponují dotykovým displejem, který zobrazuje informace k probíhajícímu nabíjení nebo ho využít i k identifikaci uživatele. Wallboxy MOON INCH PRO jsou dostupné v řadě variant. Vybrat lze mezi 5 nebo 7 metrovým kabelem či zásuvkou. Dále jsou dostupné varianty s integrovaným kalibrovaným elektroměrem (MID) nebo proudovým chráničem (typ A).

MOON  INCH PRO využívá technologii Etrel.

 

 Varianta: 5 m kabel, MID elektroměr: 33 270,- bez DPH 

Vlastnosti

Nabíjecí výkon
24 kW stejnosměrný proud

Včetně nabíjecího kabelu
s konektorem CCS

Účinnost
93,5 %

Spotřeba v pohotovostním režimu (standby)
< 16 W

Technické vlastnosti

Kompaktní nabíječka na stejnosměrný proud

Součástí nabíječky MOON Power Charger 24 je nabíjecí kabel s konektorem CCS. Nabíjecí výkon je až 24 kW.

 

Bezpečnost

Nabíječka MOON Power Charger 24 zajišťuje díky dodržování všech zákonných norem 100% bezpečnost při nabíjení Vašeho elektromobilu. Optimální bezpečnostní podmínky zajišťuje detekce stejnosměrného poruchového proudu, ochrana proti mechanickému nárazu a interval pracovní teploty od -20 do +50 °C.

Kvalitní produkt se značkou "Made in Germany"

Nabíječka MOON Power Charger 24 zaujme nejen svým pohodlným používáním a svým mimořádně čistým a elegantním designem, ale také vysoce kvalitním zpracováním. Vyrábí se v technologickém parku v Německu a je tak zárukou dlouhodobé radosti při nabíjení elektromobilu.

Rozsáhlý report

Vyhodnocení v reálném čase

Na online portálu se můžete kdykoli podívat na vyhodnocení spotřeby, doby nabíjení a nákladů. Vše je plně transparentní a Vy máte k dispozici průběžné hlášení.

Zabezpečená data

Veškerá data o procesu nabíjení jsou přenášena po zabezpečeném protokolu.

Zobrazení nabíjecího profilu

Komunikace s procesem běžícím na pozadí pro vyhodnocení velikosti odebíraného nabíjecího proudu prostřednictvím protokolu OCPP je již integrována.

NEZÁVISLÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ TOKU ENERGIE Získejte větší nezávislost na elektrické síti a přejděte na kompletní řešení MOON. Flexibilní a s možností individualizace.

Další produkty MOON Inteligentní řízení procesu nabíjení

MOON fotovoltaické systémy

Získávejte energii tam, kde podnikáte: Fotovoltaické systémy produkují solární energii šetrnou k životnímu prostředí. Pro získání dalších informací nás prosím kontaktujte.

MOON Power Charger 75-300

Individuální a mnohostranný. Mimořádnou vlastností rychlonabíjecích stanic je škálovatelnost (rozšiřitelnost) celkového výkonu.