Naše energetická koncepce budoucnosti Je pro Váš domov k dispozici již dnes.

Zařízení zaujmou svým elegantním designem, kompaktností a snadnou obsluhou.

MOON
Wallbox Basic

Nabíjecí výkon až 11 kW
1
Jednoduše, bezpečně, rychle
2
Detekce stejnosměrného poruchového proudu
3

MOON
2Go Kompletní sada

Rozhraní bluetooth a aplikace pro chytrý mobilní telefon
1
Možnost nastavení nabíjecího proudu
2
Lze použít všude
3

MOON
Wallbox Connect

Nabíjecí výkon až 2x 22 kW
1
Řízení v inteligentní síti Smart-Grid
2
Datová integrace přes OCPP
3

MOON
AC Charger

Inteligentní nabíjecí stojan
1
Až dva nabíjecí body
2
Dynamické řízení nabíjení výkonu
3

MOON
Wallbox Community

Inteligentní technologie nabíjení
1
Režimy nabíjení „Power“ a „Smart“
2
Nabíjecí výkon až 22 kW
3

MOON
domácí úložiště

10letá záruka
1
10 000 nabíjecích cyklů
2
„Made in Germany“
3

PLUG & PLAY

Plug & Play je motto: Zařízení se snadno instalují a rychle se připojují ke stávajícímu fotovoltaickému systému. Pracují plně automaticky a bezúdržbově. Váš elektromobil tak můžete pomocí řešení se značkou MOON nabíjet rychle a bezpečně.

MOON KOMPLETTSYSTEM

S domácím úložištěm MOON si můžete uložit energii generovanou Vaším fotovoltaickým systémem. Díky tomu budete nezávislí na Vašem dadavateli elektřiny a můžete překlenout případné výpadky dodávky proudu.

Další produkty MOON Získávání energie a její ukládání

MOON fotovoltaické systémy

Získávejte energii tam, kde bydlíte: Fotovoltaické systémy produkují solární energii šetrnou k životnímu prostředí.

MOON domácí úložiště

Uložte si čistou solární energii vyrobenou Vaším fotovoltaickým systémem a využijte ji později pro nabíjení Vašeho elektromobilu.

Často kladené otázky

Na co si musím dávat pozor při pořízení wallboxu?

V závislosti na stávající elektroinstalaci domu a požadovaném elektromobilu je třeba vzít v úvahu následující parametry: nabíjecí výkon wallboxu, nabíjecí výkon vozidla, typ konektoru, vhodnost wallboxu pro venkovní instalaci, možnost integrace do inteligentních řešení Smart Home, možnosti zamezení přístupu k wallboxu a integrace wallboxu do účtovacích systémů.

Jak je zajištěna dodávka elektřiny pro můj wallbox?

V principu existují dvě možnosti dodávky elektřiny pro Váš wallbox: Využití stávající smlouvy pro dodávku elektřiny od Vašeho poskytovatele nebo instalace fotovoltaického systému.

S fotovoltaickým systémem můžete každý den vyrábět vlastní solární energii a šetřit tak náklady na elektřinu. Přebytečná solární energie je buď ukládána do domácího úložiště odkud může být později využita, nebo proudí přímo do baterie Vašeho elektromobilu.

Jaké výhody přináší kombinace MOON Wallboxu a MOON domácího úložiště?

Jestliže se rozhodnete pro pořízení MOON Wallboxu i pro MOON domácího úložiště získáte produkty nejvyšší kvality, které byly vyvinuty na území Německa a jsou zde také vyráběny.

Kombinace obou těchto produktů s fotovoltaickým systémem však přináší ještě další výhody: Díky lokální výrobě Vaší vlastní elektřiny získáte větší nezávislost na dodavateli energie. Přebytečnou elektřinu, kterou nelze spotřebovat přímo v domácnosti, si můžete uložit a prostřednictvím MOON wallboxu ji následně využít pro nabíjení Vašeho vozu.

Dává také smysl pouze kombinace MOON Wallbox a MOON domácího úložiště nezávisle na fotovoltaickém systému?

Kombinace obou těchto produktů může mít smysl i bez připojení k fotovoltaickému systému, například pokud chcete do domácího úložiště ukládat levnější noční elektřinu a následně ji využívat pro nabíjení Vašeho vozidla.

Kde je možné získat odborné poradenství pro vzájemné sladění fotovoltaického systému, wallboxu a domácího úložiště?

Společnost Moon der Allmobil GmbH je Vaším kontaktním partnerem, jenž Vám zodpoví všechny dotazy týkající se elektromobility. Můžete se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu na adrese: office(kwfat)moon-power(kwfdot)com

Máte další otázky?

Rádi odpovíme na Vaše otázky. Vyplňte proto prosím náš kontaktní formulář. Můžete se na nás také obrátit prostřednictvím e-mailu na adrese office(kwfat)moon-power(kwfdot)com.