MOON
Power Charger 100-400 DC

Moderní nabíjecí stanice: individuální a všestranná.

Mimořádnou vlastností rychlonabíjecích stanic MOON Power Charger je škálovatelnost (rozšiřitelnost) celkového výkonu. Motorem, který tuto výkonnou nabíjecí stanici pohání, je sada inovovaných výkonových modulů s výkonem 100 kW, jež se mnohokrát osvědčily už v předchozí generaci DC nabíjecích stanic. Nabíjecí systémy se stejnosměrným proudem od společnosti MOON jsou k dispozici ve dvou velikostech skříně s výkonem od 200kW do 400 kW.

MOON Power Charger 100-400 DC využívá technologii Alpitronic Hypercharger.

 

 

Vlastnosti

Nabíjecí výkon
až 300 kW

Datová integrace
přes OCPP

Proudová hustota
až 500 A

Ovládání
15‘‘ dotykový displej

Technické vlastnosti

Výkon až 400 kW

Výkon je k dispozici téměř v celém rozsahu napětí od 150 V do 1000 V. Lze nakonfigurovat všechny běžné nabíjecí standardy.

Koncepce Power Stack

Zásobníky energie (power stack) lze snadno kombinovat a zvyšovat tak celkový výkon. Vaše investice se tak vyplatí i v budoucnosti. Díky snadné údržbě je nabíječka MOON Power Charger ještě atraktivnější. Servisní přístup je zajištěn jednoduchým otevřením zadní stěny.

Normovaný nabíjecí protokol

Zahrnuje požadavky a základní body standardizované Mezinárodní elektrotechnickou komisí (International Electrotechnical Commission) IEC 15693 pro rychlonabíjecí stanice s připojením prostřednictvím připojovacího kabelu.

Kompaktní konstrukce

Modulární konstrukce systému nám umožňuje reagovat na Vaše požadavky a rychle dodávat řešení na míru bez kompromisů v oblasti výkonu nebo kvality.