MOON
Power Charger 25

Nabíječka se stejnosměrným proudem MOON Power Charger 25

Zajímavě tvarovaná nabíječka MOON Power Charger 25 (DC) umožňuje Vašim zákazníkům a zaměstnancům rychlé a bezpečné nabíjení elektromobilů. Nabíječku MOON Power Charger 25 (DC) lze díky její kompaktní konstrukci snadno instalovat. Ve srovnání s běžným wallboxem má vyšší nabíjecí výkon i vyšší účinnost. Univerzální použití nabíječky MOON Power Charger 25 (DC) zajišťuje intuitivní ovládání a možnost variabilního ověřování totožnosti, jako např. modul RFID. Wallbox je vybaven nabíjecím kabelem s konektorem CCS. Díky přednímu panelu s možností přizpůsobení a uživatelskému menu je ideálním řešením pro poloveřejné aplikace.

MOON Power Charger 25 (DC) využívá technologii Delta.

 

194 990,- bez DPH 

Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme

Vlastnosti

Nabíjecí výkon
24 kW stejnosměrný proud

Včetně nabíjecího kabelu
s konektorem CCS

Účinnost
93,5 %

Spotřeba v pohotovostním režimu (standby)
< 16 W

Technické vlastnosti

Kompaktní nabíječka na stejnosměrný proud

Součástí nabíječky MOON Power Charger 24 je nabíjecí kabel s konektorem CCS. Nabíjecí výkon je až 24 kW.

 

Bezpečnost

Nabíječka MOON Power Charger 24 zajišťuje díky dodržování všech zákonných norem 100% bezpečnost při nabíjení Vašeho elektromobilu. Optimální bezpečnostní podmínky zajišťuje detekce stejnosměrného poruchového proudu, ochrana proti mechanickému nárazu a interval pracovní teploty od -20 do +50 °C.

Kvalitní produkt se značkou "Made in Germany"

Nabíječka MOON Power Charger 24 zaujme nejen svým pohodlným používáním a svým mimořádně čistým a elegantním designem, ale také vysoce kvalitním zpracováním. Vyrábí se v technologickém parku v Německu a je tak zárukou dlouhodobé radosti při nabíjení elektromobilu.

Rozsáhlý report

Vyhodnocení v reálném čase

Na online portálu se můžete kdykoli podívat na vyhodnocení spotřeby, doby nabíjení a nákladů. Vše je plně transparentní a Vy máte k dispozici průběžné hlášení.

Zabezpečená data

Veškerá data o procesu nabíjení jsou přenášena po zabezpečeném protokolu.

Zobrazení nabíjecího profilu

Komunikace s procesem běžícím na pozadí pro vyhodnocení velikosti odebíraného nabíjecího proudu prostřednictvím protokolu OCPP je již integrována.

NEZÁVISLÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ TOKU ENERGIE Získejte větší nezávislost na elektrické síti a přejděte na kompletní řešení MOON. Flexibilní a s možností individualizace.

Další produkty MOON Inteligentní řízení procesu nabíjení

MOON fotovoltaické systémy

Získávejte energii tam, kde podnikáte: Fotovoltaické systémy produkují solární energii šetrnou k životnímu prostředí. Pro získání dalších informací nás prosím kontaktujte.

MOON Power Charger 75-300

Individuální a mnohostranný. Mimořádnou vlastností rychlonabíjecích stanic je škálovatelnost (rozšiřitelnost) celkového výkonu.