MOON
Wallbox MOON ID Charger

Rychlé a bezpečné nabíjení s wallboxem MOON ID Charger

Pro stále více lidí je důležitá ochrana životního prostředí. Elektromobilita je proto aktuálnější než kdy jindy. MOON ID CHarger je kompatibilní se všemi elektromobily i plug-in hybridy. Nabíjecí stanice pro Váš elektromobil u Vás doma: Nejlepší kombinace technologie, designu, funkčnosti a konektivity na světě, sdružená v jednom z nejmodernějších wallboxů. Ve třech modelových variantách, MOON ID Charger, Connect a Pro, můžete Váš elektromobil nabíjet bezpečně a snadno s nabíjecím výkonem až 11 kW. Lze jej instalovat v garážích, podzemních garážích, krytých stáních i na parkovištích.

 

MOON ID Charger: 16 700,-* vč. 21 % DPH 

MOON ID Charger Connect: 23 100,-* vč. 21 % DPH 

MOON ID Charger Pro: 32 200,-* vč. 21 % DPH 

* Doporučená maloobchodní cena Porsche Česká republika s.r.o.

 

Vlastnosti

Nabíjecí výkon
11 kW

Včetně nabíjecího kabelu
Nabíjecí konektor TYP2

Profesionální zpracování
Vysoká kvalita

Bezpečnost
Ochrana proti zbytkovému proudu

Technické vlastnosti

Výkon 11 kW

Nabíjecí výkon modelu MOON Wallbox Basic je vyšší než při použití standardní domácí zásuvky. Přesněji řečeno nabíjecí výkon je 11 kW a je tedy přibližně 5x vyšší než u standardní domácí zásuvky. MOON Wallbox Basic současně zaujme pohodlným a jednoduchým ovládáním, bezpečnou obsluhou včetně ochranné funkce a 4 metry dlouhým kabelem pro optimální nabíjení Vašeho elektromobilu.

Bezpečnost

MOON Wallbox Basic splňuje veškeré zákonné předpisy a zajišťuje tak při nabíjení Vašeho elektromobilu 100% bezpečnost. Optimální bezpečnostní podmínky zajišťuje i detekce stejnosměrného poruchového proudu, ochrana proti mechanickým rázům a schopnost pracovat při teplotách od -25 °C do +50 °C.

Kvalitní výrobek s označením "Made in Germany"

MOON Wallbox Basic zajišťuje nejen komfortní použití a má vynikající poměr ceny a výkonu, ale vyznačuje se také vysoce kvalitním zpracováním. Výrábí se v technologickém parku v Německu a je tak zárukou dlouhodobé radosti při nabíjení elektromobilu. MOON Wallbox Basic nebyl v Německu pouze vyvinut, ale je zde také vyráběn jedním z globálních dodavatelů automobilového průmyslu.

Bezpečné a rychlé nabíjení

Bezpečné nabíjení

Standardní domácí zásuvky nejsou navrženy pro několik hodin trvající nabíjení s maximálním výkonem. MOON Wallbox Basic byl speciálně koncipován pro nabíjení elektromobilu s výkonem 11 kW a eliminuje tak přetížení domácí elektrické sítě.

Úspora energie

MOON Wallbox Basic má účinnost až 98 % a pracuje proto velmi efektivně. Znamená to, že téměř veškerá energie, která proudí do nabíjecí stanice, je jako využitelný výkon předávána do vozidla. To znamená úsporu času i peněz.

Krátká doba nabíjení

Kratší doba nabíjení ve srovnání s nabíjením z běžné elektrické zásuvky Vám ušetří čas. Například doba potřebná pro nabití baterie vozu VW e-Golf na plnou kapacitu ze standardní 230V zásuvky s výkonem 2,3 kW bude 17 hodin. Nabíjecí stanice zkrátí tuto dobu na přibližně 5 hodin.

NEZÁVISLÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ TOKU ENERGIE Získejte větší nezávislost na elektrické síti a přejděte na kompletní řešení MOON. Flexibilní a s možností individualizace.

Další produkty MOON Získávání energie a její ukládání

MOON fotovoltaické systémy

Získávejte energii tam, kde bydlíte: Fotovoltaické systémy produkují solární energii šetrnou k životnímu prostředí. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

MOON domácí úložiště

Kompaktní úložiště energie pro Váš domov. Ukládejte si elektřinu bez starostí a zajistěte si i její flexibilní čerpání s nejvyšší kvalitou a dlouhou životností.