MOON
VARTA flex storage E

Řešení na míru pro komerční využití: Úložiště VARTA flex storage.

Velké, přesto však flexibilní - toto moto nabývá na významu i pro systémy skladování energie. Zde Vám nabízíme vhodné řešení pro každého, kdo potřebuje modulární systém. V závislosti na použití - ať už pro projekty skladování energie v průmyslu, autosalonech nebo v zemědělství - systém komerčního skladování lze přesně přizpůsobit daným potřebám. Výkon i kapacitu je možné kaskádovitě zvyšovat. Komerční systémy skladování energie jsou vybaveny moderními lithium-iontovými články, které jsou optimalizovány pro příslušné využití.

Cena na vyžádání
Cena na vyžádání

Vaše výhody

Multi-úrovňová bezpečnostní koncepce

Přehled o všech aktuálních datech

Kvalitní produkt se značkou „Made in Germany“

Flexibilita díky možnosti rozšíření

Energie pro Vaše podnikání.

VARTA flex storage E

Modulární konstrukce úložného systému VARTA flex umožňuje individuální přizpůsobení výkonu, kapacity a funkčnosti různým požadavkům. Systémy pro skladování energie VARTA flex jsou optimalizovány pro nejrůznější komerční aplikace - od zvýšení vlastní spotřeby až po řízení spotřeby energie v době energetických špiček (peak-shaving) a záložní zdroje při výpadku energie ze sítě.

Technické vlastnosti

Modulární systém

Počet skladovacích jednotek lze u úložného systému VARTA FLEX STORAGE E flexibilně rozšiřovat. Je tak možné realizovat specifická řešení požadovaná zákazníkem. Systém lze rozšířit z výchozí kapacity 75 kWh až na hodnotu 750 kWh.

Volba: možnost zapojení do mikrosítě

V případě výpadku energie ze sítě vytváří úložný systém VARTA flex nezávislou síť, která bude i nadále dodávat energii potřebnou pro Vaše podnikání. Úložný systém VARTA flex přitom lze v mikrosíti nabíjet z výrobních zařízení.

Peak-Shaving

Úložný systém VARTA flex využívá (vlastní) energii ke snížení špičkového zatížení sítě. V důsledku toho mohou být trvale sníženy ceny silové elektřiny.

Flexibila s možností individualizace

Online portál

Systémy pro skladování energie VARTA mohou být integrovány do systému řízení spotřeby energie a datové komunikace rodinného domu a tím přispět ke snížení nákladů za elektřinu. Online portál zobrazuje podrobné informace o nabíjení a čerpání energie z Vašeho systému skladování energie VARTA.

Flexibilita

Systémy pro skladování energie VARTA mohou být rozšířeny i po instalaci. Pro každý požadavek tak jsme schopni vytvořit optimální systém.

Kvalitní produkt se značkou "Made in Germany"

Inovativní systémy pro skladování energie od společnosti VARTA Storage splňují ty nejvyšší standardy kvality. Vy tak získáte záruku kvality i funkčních vlastností.

NEZÁVISLÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ TOKU ENERGIE Získejte větší nezávislost na elektrické síti a přejděte na kompletní řešení MOON. Flexibilní a s možností individualizace.

Další produkty MOON Kompletní řešení

MOON Power Charger 75-300

Individuální a mnohostranný. Mimořádnou vlastností rychlonabíjecích stanic je škálovatelnost (rozšiřitelnost) celkového výkonu.

MOON fotovoltaické systémy

Získávejte energii tam, kde podnikáte: Fotovoltaické systémy produkují solární energii šetrnou k životnímu prostředí.